GIMNAZJUM W LUBIATOWIE

Szkoła uczy, wychowuje uczniów i zapewnia im właściwą opiekę.
Daje każdemu dziecku warunki niezbędne do rozwoju, przygotowując do wypełniania obowiązków społecznych i obywatelskich w oparciu o zasady solidarności, tolerancji, demokracji, sprawiedliwości i wolności. Zapewniamy uczniom warunki do wszechstronnego rozwoju osobowości, zdobywania kreatywnej postawy w odkrywaniu prawdy i wiedzy o współczesnym świecie.
Dbamy o dobrą atmosferę w klasie i w szkole.
Aktywnie pracujemy nad podniesieniem jakości pracy szkoły.

Zapraszamy do podróży po internetowej stronie Gimnazjum.
Mogą tu Państwo znaleźć informacje dotyczące historii szkoły, a także ludzi w niej pracujących.

LUBIATÓW 37, 59 - 500 ZŁOTORYJA
tel./fax 76/ 878 14 91

Gimnazjum w Lubiatowie

dziady8 stycznia 2014 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl wystawiany przez wrocławski Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza. Był to dramat „Dziady cz. II”. Aktorzy zaprosili nas do niezwykłego świata duchów, upiorów, magii i guseł.

Wizyt w tygodniu3
Wizyt w miesiącu40
Łącznie wizyt23435
Szanowni Państwo! Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej Gimnazjum w Lubiatowie ..

LUBIATÓW 37
59 - 500 ZŁOTORYJA
tel./fax 76/ 878 14 91

Copyright © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.